חשמלאות רכב

חשמלאי לרכב במוסך ימית

מוסך ימית הממוקם בתל אביב, נחשב לאחד מהמוסכים המובילים בארץ וזאת כיוון שהוא מציע שירותים מקצועיים לכל בעיה ותקלה ברכבים השונים.

מוסך ימית עובד עם מומחים שונים בתחום המכונאות כולל חשמלאי לרכב, ככה שאם יש לכם בעיה בחשמל של הרכב, במוסך ימית תוכלו להיות בטוחים שהבעיה תטופל על ידי אנשי מקצוע מוסמכים המתמחים בתחום החשמל.

האופרציה של הרכבים שלנו מורכבת מכמה מערכות שונות ומורכבות וביניהן קיים גם מוטיב חשמלי.

ההתנעה של כלי הרכב שלנו מאוד תלויה בחיווט של כלי הרכב וכאשר נוצרת תקלה זה חשוב שהיא תאובחן ותטופל על ידי מומחים בתחום החשמל.

להזמנת טיפול

כל טיפול מקבל את מלוא תשומת הלב של המומחים של מוסך ימית וזאת כדי להבטיח שהלקוחות יזכו לטיפול מקיף ואיכותי ולנסיעה בטוחה על הכבישים (שגם ככה מלווים בסכנות רבות!).

בעוד שקיימים לא מעט מוסכים טובים בארץ, כאשר הבעיה של הרכב קשורה לחשמל צריך חשמלאי רכב ולא רק מכונאים מוסמכים.

מה תפקידם של חשמלאי רכב?

חשמלאי רכב מוסמכים מתמחים בחיווט של כלי הרכב והם מעורבים בתחזוקה ותיקון של חלקים חשמליים של רכב מנועי.

הידע המקצועי שלהם במעגלים חשמליים ובחיווט לרכב הוא קריטי והם נעזרים בציוד ייעודי ומערכות מחשב כדי לאבחן תקלות.

תפקידו של חשמלאי רכב זה לבחון מערכות חשמל ותקלות מכניות, ולאתר ולטפל בבעיות חשמל. יחד עם זאת, כישוריו של חשמלאי רכב מורכבות מהקריטריונים הבאים:

  1. ידע בחשמל רכב ומכני.
  2. הכרת כלי דיאגנוסטיקה לחשמל ואלקטרוניקה לרכב.
  3. יכולת קריאת שרטוטים חשמליים ואלקטרוניים ודיאגרמות מעגלים.
  4. יכולת ביצוע/תיקון חיווט חשמלי במגוון רכבים.

מהן הסיבות הנפוצות לבעיות חשמל ברכב?

למרות שיכולות להיות בעיות שונות ומורכבות הקשורות לחשמל, בהחלט קיימות כמה בעיות נפוצות ומוכרות כגון חיבור חשמלי רופף ברכב, או נתיך פגום,  

ואף לעיתים התקלה נגרמת בעקבות כך שאחת ממערכות הרכב ממשיכה לשאוב אנרגיה גם כאשר המנוע כבוי מה שגורם להתרוקנות המצבר.

וודאי יצא לכם להיתקל במצבר ריק שהיה צריך טעינה חשמלית בעזרת כבל, לא כך? יחד עם זאת לפעמים הבעיה היא אינה כל כך פשוטה ויכול להיות שהמצבר עצמו אינו תקין, ולשם כך נדרשת עבודה של חשמלאי רכב מוסמכים.

מוסך ימית-טיפולי חשמלאות רכב ועוד אם הנכם מחפשים מוסך שנותן טיפולי חשמלאות רכב מקצועיים אז מוסך ימית הוא בדיוק המקום שאתם מחפשים.

מדובר במוסך שמעניק שירותי מכונאות שונים במקצועיות בלתי מתפשרת ושהייחוד שלו זו המומחיות המגוונת בשלל בעיות הרכב. המומחים של מוסך ימית הם מכונאים מוסמכים וחשמלאי רכב וותיקים ומנוסים שמטפלים בשלל סוגי הרכבים (כגון רכבים פרטיים, משאיות, אוטובוסים ועוד) ושל חברות שונות. 

מוסך ימית עובד עם הציוד המשוכלל ביותר ועובד תחת תקנים מחמירים כדי להעניק לכל נהג ונהגת בישראל נסיעה בטוחה ותקינה. בין שירותי המוסך השונים ניתן לבצע החלפת שמנים, התקנת בולמים וקפיצים, אבחוני דיאגנוסטיקה, טיפולי מצברים, תיקון מערכת המיזוג, טיפולי פחחות וצבע, ואף בדיקות תקופתיות ובדיקת הכנה לטסט.